http://lovepowerman.com

Amin diyen

11 Haziran 2010 | Kategori: DUALAR

BİSMİLLÂHİRRAHMÂNİRRAHÎM
Elhamdülillahi rabbil âlemin. Vesselatü vesselamü ala rasulüna Muhammedin veala alihi ve eshabihi ecmain. Rabbena tekabbel minna inneke entes semiul alim.Vetüb alayna ya Mevlana inneke entet tevvabürrahim.Vahdina ve vefikna illel hakkı ila tarigim müstakim.Ve bilkuranı men erseltehü rahmetellilalemin.
Ya Erhame…rrahimin. Ya Erhamerrahimin.

Yarabbi senin rıza-i şerifin için başlatmış olduğumuz sayıları sana malum olan yazdığımız ve okuduğumuz Salavat-ı şerifleri dergâh-ı ilahinde kabul eyle eksiklerimiz ve hatalarımız var ise tamamlayıcı meleklerinle tamam eyleyip güzellerin en güzeli ile kabul eyle ya rabbi, bunlardan hâsıl olan sevabı başlarımızın tacı gönüllerimizin ilacı olan Hz.MUHAMMED Mustafa (s.a.v)’ya hediye eyledik haberdar eyle yarabbi. Yarabbi Hz.Adem (a.s)den beri gelmiş geçmiş
peygamberlerin, evliyaların, şehitlerin, şühedaların ruhlarına,dini islama hizmet etmiş KUR’AN-I KERİM’İ elden ele dilden dile ulaştıran Allah dostu mübareklerimizin ruhlarına şad eyle yarabbi.

Ya ilahel alemin sana açılan eller hürmetine, seni zikreden diller hürmetine, geceleri sabahlara kadar Allah Allah diyerek göz yaşları ile manevi kirlerini yıkayan aşıklar hürmetine bizleri affeyle yarabbi.

Ya ilahel alemin senin vahdaniyetine güvenerek kapına geldik, merhametine sığındık lûtfuna geldik, kulluk edemedik affına geldik, merhametine sığındık sen Gaffar, Settar, Rahman ve Rahimsin, bize lûtfunla muamele et yarabbi, hicran ateşiyle yakma İslam olarak getirdin İslam olarak götür,kalp penceremizi kapatma yarabbi.

Ömrümüzün sonunda gözlerimiz perdelenmeden sayılı nefeslerimiz tükenmeden gaflet uykusuna dalmadan evvel sağımızda KUR’AN kalplerimizde iman ve dillerimizde Eşhedü Enlâ İlâhe İllallah ve Eşhedü Enne Muhammeden abdühü ve Resulüh şehadet kelimesini cümlemize nasip eyle yârabbi.

İlahi yâ Rabbi buraya uzaktan yakından salavat zincirine katılan kardeşlerimizin ölmüş olan bütün akrabai taallugâtının Ruhlarına, dünyada sağ bulunan ana, baba, akrabai taallugâtlarımızın ruhaniyetine ve kendi amel defterimize gönderiyoruz kabul eyle ya Rabbi.

Amin diyen dillerimizi Nar-ı cehennemden azat eyle yâ rabbi, Amin Amin vesselamün alel Mürselin velhamdülillahi rabbil alemin el FATİHA.Yorum Yapın